Обжарка кавових зерен

Всім відомо, що зібрані на плантації зерна піддають подальшого обсмажування. У цій статті ми поговоримо про різні ступені обсмажування, і про те, який вплив виявляється на смакоароматичні властивості кави.
Умовно можна поділити ступеня обсмажування на чотири рівні: слабка, середня, сильна і найвища ступінь іспанська обсмажування (або темна французька). У деяких з цих рівнів можна виділити ще кілька категорій.
До слабкої обсмажуванні відносяться такі види: міська, корична (Cinnamon roast), новоанглійських і американська.
Слабка ступінь обсмажування характеризується світлим кольором зерен. Присутній м’яка кислинка, аромат і смак при заварюванні зберігаються по максимуму.
Середній ступінь вважається традиційною (найбільш оптимальний варіант для багатьох кавоманів). Так само як: повна міська і віденська обсмажування. Після такої обробки зерна стають сухими, поверхня масляниста, колір змінюється до коричневого. Аромат стає більш інтенсивний, добре виражений, кисло солодкий.
Темна обжарка сприяє виділенню великої кількості ефірним масел, завдяки аромат розкривається по повній. Зерна стають темно коричневого кольору, маслянистості на поверхні майже немає. Це французька обжарка, вона вважається ідеальною для еспресо. Приготований напій виходить теж темним, смак практично без кислинки.
Найвищий ступінь обсмажування підійде не для всіх. Так само як темна французька, або іспанська обсмажування. Колір зерен в результаті виходить майже чорним, з’являється гіркота, яка добре поєднується з вершками або молоком. Але можна використовувати також і в чистому вигляді. Це європейський стиль приготування міцної кави. У продажу знайти такий вид буде складно, зазвичай його використовують в купажах.
Кому до вподоби кислуватий м’який смак, іншому гірчинка і міцність, адже у всіх смаки різні. Так що доведеться самостійно визначити, який із запропонованих видів обсмажування ви виберете своїм фаворитом.

kositua
Коментарів немає
Категорії:
Статі
Поділитися
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку