Про компанію

Компанія Steamer протягом 10 років займається продажем кавоварок, кавових апаратів, аксесуарів, а також ремонтом і обслуговуванням кавового обладнання. Ми регулярно відстежуємо тенденції, які змінюють кавову індустрію, і самі змінюємося, оновлюючи продукцію, йдучи в ногу з інноваційними технологіями.
Що входить в сферу нашої діяльності:
Продаємо обладнання для приготування кави відомих брендів – Delonghi / Делонги, Saeco / Саеко, Philips Saeco, Blasercafe, Poli, Totti – на території України.
Реалізуємо популярні і елітні сорти кави. Свіжа, якісна продукція здивує асортиментом – в інтернет-магазині Steamer є до 100 сортів кави меленого, в зернах, капсулах, монодозах.
Ремонтуємо кавове устаткування в Києві і області. Виконуємо ремонт професійних, автоматичних, суперавтоматичних машин будь-якої складності.
Проводимо профілактику, декальцинацію, реставруємо, усуваємо несправності техніки для приготування кави.
Продаємо, поставляємо на замовлення запчастини. Забезпечуємо оригінальними комплектуючими європейських виробників.
Фахівці компанії Стімер консультують, навчають користувачів і забезпечують технічний супровід при введенні пристроїв в експлуатацію і при подальшому їх використанні.

Steamer намагається зробити свою роботу якнайкраще:

підтримуємо низькі ціни на товари і послуги;
напряму співпрацюємо зі світовими виробниками продукції;
використовуємо доскональне знання ринку для підбору асортименту кави, обладнання, аксесуарів.
У нас працюють майстри з 10-річним досвідом обслуговування і ремонту кавоварок, кавових машин.

Вузька спеціалізація допомагає Steamer формувати низьку вартість продукту і відповідати вашим запитам. Працюємо з приватними особами та підприємствами громадського харчування, мобільними і міні-кав’ярнями, офісами. Детальну інформацію про кавовий обладнанні і супутніх товарах ви знайдете на сторінках нашого сайту або отримаєте у консультанта.

Кавового настрою зі Steamer!

 

 

Всі результати пошуку