Ремонт

Більше 10 років компанія Steamer виконує ремонт автоматичних, суперавтоматичних, професійних кавоварок і кавоварок відомих виробників – Delonghi, Saeco, Mellita, Bosch, Jura, Krups, багатьох інших. Обслуговуємо і налаштовуємо офісне, побутове, вбудоване кавове устаткування. У штаті нашої компанії тільки досвідчені майстри, які виконують роботи будь-якої складності.

Ремонт кавового обладнання в компанії Steamer.

Кавоварка – пристрій, який складається з електронних модулів, складних механізмів, гідравлічної системи. Поломка одного із вузлів, елементів призводить до погіршення смаку, аромату приготованої кави або ж до повної зупинки роботи пристрою. Поширені проблеми з кавовим обладнанням: техніка не включається, кавоварка не гріє воду, не готує або не наливає каву.

Якщо Ви виявили цю або іншу проблему при роботі вашого кавового обладнання, ми допоможемо її виправити. Не шукайте найближчий від Вас сервісний центр з обслуговування кавоварок і кавових машин – наші сервіс-інженери відремонтують техніку на місці – в офісі, закладах харчування або на дому, а при необхідності більш трудомісткого ремонту доставлять в сервісний центр і вже там усунуть поломку.

Чому для співпраці потрібно вибрати нас:

завжди узгоджуємо ціну на запчастини, послуги;

виконуємо терміновий ремонт кавоварок;

надаємо 3-х місячний гарантійний термін на заміну вузлів та деталей.

Обслуговуємо різне обладнання для приготування кавових напоїв, в тому числі крапельних, комбінованих, гейзерних кавоварок, капсульних кавоварок. Сервісний центр повністю забезпечений популярними запчастинами – вони завжди є на складі і готові до продажу або заміни.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування кавоварок

Продовжити час служби кавоварки або кавомашини можна, якщо регулярно оглядати, очищати пристрій від кавових масел і накипу. Сервісний центр проводить таку профілактику, в тому числі:

декальцинацію;

настройку помелу;

очистку системи від кавових масел;

профілактичний огляд і змащення робочих вузлів і т. д.

Схема нашої співпраці:

Ви подаєте заявку, повідомляєте найменування моделі устаткування;

ми разом обговорюємо зручний час для обслуговування або ремонту;

проводимо діагностику і визначаємо, чому не працює кавоварка;

називаємо орієнтовну вартість, терміни виконання ремонтних робіт.

Налаштовуємо, виправляємо поломки і поставляємо запчастини до техніки в установлені терміни. Після закінчення ремонту, профілактики кавоварки або кавомашини оформляємо акт із зазначенням характеру виконаних робіт, списку замінених запчастин, вартості, гарантійного терміну. Зателефонуйте або надішліть нам повідомлення, ми попередньо оцінюємо характер несправності і відповімо на питання, що Вас цікавлять.

ОСНОВНІ ЦІНИ НА РЕМОНТ *

Очищення від накипу – 350 грн;

Очищення робочої групи і вихідного тракту від кавових масел – 350 грн;

Профілактика і мастило робочої групи – 250 грн;

Повне ТО у нашому СЦ – 500 грн;

Очищення зовнішніх деталей кавомашини – від 150 грн;

Виїзд майстра за адресою для діагностики кавомашини без ремонту – 350 грн;

Виїзд майстра за адресою для технічного обслуговування – 800 грн;

Виїзд майстра за межі Києва (в радіусі до 25 км) – для діагностики кавомашини – 850грн;

Діагностика кавомашини без ремонту – 200 грн;

* Вказані ціни на основні види робіт. В сервісний центр Steamer Ви можете звертатися по ремонту будь-якої побутової техніки.

Всі результати пошуку